Дизайн підвісних стель

*натискайте ←,→,↑,↓ для переміщення
+,- для масштабування


Приступаючи до встановлення підвісної стелі, перед замовником відразу ж може виникнути багато питань. На найбільш популярні питання ми спробуємо відповісти.

- З чого починати при встановленні підвісних стель?
В першу чергу необхідно вибрати виробника стель. Плиткові підвісні стелі різних фірм зазвичай відрізняються як за вартістю, так і за якістю. Кожна фірма-виробник має свої переваги і недоліки.

- Яке облаштування підвісної стелі?
Зазвичай, в комплект підвісної стелі входять квадратні (можуть бути і прямокутні) плити з м'якого мінерального пресованого волокна, а також система металевих профілів, які утворюють каркас. Товщина плит буває від 8мм, а розмір - 600х600мм.

- На що обов'язково варто звернути увагу?
При купівлі підвісної стелі оглянете "з'єднання" підвісної системи (каркаса) і плит. У неякісних системах плити і розмір каркаса можуть відрізнятися за розміром. Так само плити від недобросовісних продавців з часом можуть деформуватися або міняти свій колір.

Хоч монтаж підвісної стелі і здається простим, але цей процес краще доручити фахівцям. Якщо ви встановлюєте стелю в невеликому приміщенні, то можливо зробити монтаж своїми силами, а в інших випадках обов'язково скористайтеся послугами майстра.

mail@mirpotolkov.org.ua
+38 (0432) 603719
+38 (097) 7224924
+38 (063) 2730699