Коротко про підвісні стелі

Підвісні стелі Вінниця

Для надання унікальності інтер'єрам різноманітних приміщень часто використовують підвісні стелі, які також є і дуже практичним рішенням, оскільки дозволяють приховати нерівності основної поверхні стелі. Крім того, це дуже дешево, красиво і швидко, оскільки підвісні стелі служать дуже не малий термін і дуже довговічні. Їх використовують в комерційних приміщеннях, різних офісних установах, державних організаціях, торгових і розважальних приміщеннях і т.д.

Ексклюзивні підвісні стелі затребувані в силу своїх унікальних властивостей і безперечних переваг в порівнянні з іншими видами стельових конструкцій. Одне з найбільш важливих з них це здатність приховувати в міжстельовому просторі різноманітні комунікації, електропроводку і так далі. До того ж, безперечною перевагою є факт, що в підвісні стелі можливо досить легко встановлювати різні вбудовувані пристрої, такі як, світильники, люстри, відеокамери і ін.

Сучасні підвісні стелі мають унікальні конструктивні особливості, завдяки яким Ви можете отримати швидкий доступ до комунікацій, які знаходяться над ними. Наприклад, прихована вентиляція або встановлена комп'ютерна мережа.

Підвісна стеля – несучий каркас, в який вкладаються облицювальні плитки. Каркас складається з грат, які дюбелями кріпляться до несучої стіни, і стельової конструкції приміщення. Між гратами монтують облицювальні елементи, відповідні за формою і розміром.

Підвісні стелі встановлюють як в житлових приміщеннях, так і в складах, офісах та інших промислових об’єктах. У останніх найчастіше застосовують економніші варіанти, а в солідних офісах або житлових квартирах - дорогі, дизайнерські підвісні стелі.

Стелі подібної системи розділяють на декілька істотно різних видів. Зазвичай класифікація відбувається по використовуваних декорах для облицювальних модулів і методам установки каркаса. Стельові елементи мають різноманітну форму і діляться на рейковий, плитковий, гратчастий, комірчастий, панельний, касетний. Застосовують модулі як зігнутої, так і прямої форми, що створює ілюзію плавного переходу стельових поверхонь. Облицювальні модулі роблять зазвичай квадратної або прямокутної форми.

Ми пропонуємо різні підвісні стелі у Вінниці. У нас можна замовити як недорогі і практичні варіанти так і дорогі конструкції.

mail@mirpotolkov.org.ua
+38 (0432) 603719
+38 (097) 7224924
+38 (063) 2730699