Натяжні стелі Вінниця ціни

Натяжні стелі у Вінниці являють собою тонку, міцну вінілову плівку, яка встановлюється на металевий або пластиковий каркас з профілю, який часто називають багетом. Усі стелі виготовляється індивідуально для кожного замовника. Саме тому спочатку у Вашому приміщенні робляться виміри стелі.

Натяжні стелі Вінниця

Матеріал - полімерна плівка, що не містить в собі шкідливих домішок, відповідає усім санітарно-гігієнічним нормам. Вона не потребує попередньої обробки стелі, може приховати різні дефекти поверхні перекриття, відновити і перетворити вид квартири, офісу або будинку. Важлива роль натяжної стелі проявляється при обробці котеджів і заміських будинків, ділових офісних приміщень компаній, клубів, готелів, кафе, магазинів. Різноманітність кольорів і декорів натяжних стель дають найбагатшу палітру архітекторам і дизайнерам, дають можливість утілити інноваційний сучасний інтер'єр, який задовольнить смак навіть найзатятішого естета. В порівнянні із стандартними технологіями обробки стель, оновлення яких потрібно робити кожні 4-6 років, а особливо у ванних кімнатах і на кухні. Натяжні стелі позбавлені цього недоліку і не вимагають спеціального догляду. Час майже не відбивається на її вигляді. Ви надовго забудете про ремонт або покраску, досить тільки його протерти. Він вірно служитиме Вам, поки Ви самі не захочете його змінити.

Декор плівки натяжної стелі буває матовий або лаковий різноманітних кольорів і їх відтінків. Наша компанія пропонує Вашій увазі багату колірну палітру і величезний вибір різних текстур : матова, напівпрозора, лакова, перламутрова, металик, перфорована і гігієнічна. Колірна палітра натяжних стель складає більше 150 відтінків.

Лакові натяжні стелі у Вінниці. При виборі глянсового (лакового) варіанту текстури натяжної стелі в інтер'єрі створюється ефект дзеркальної площини. Чим темніше колір полотна, тим вище проявляються його відбиваючі властивості і візуально збільшується об'єм кімнати. Декорувати простір - дуже легко. Світліші відтінки створюють відчуття м'якості і затишку в приміщенні. У темних плівок промальовувався ефект другого поверху, подібно до отвору в стелі. Глянсова стеля відмінно виглядає в елементах з гіпсокартонними конструкціями. Велика колірна гамма (близько 150 кольорів і їх відтінків). Можливо створити об'ємні стелі.

Матові натяжні стелі у Вінниці (можуть бути як кольорові, так і просто білі) випускаються в двох варіаціях: гладкі, фактурні. У різних інтер'єрах гладкі натяжні стелі створюють невелике відображення на площині стелі, яке називають "матовий блиск". У відмінності від гладких, фактурні стелі - створюють відчуття "шорсткості". Таке полотно зовні виглядає як звичайна гіпсокартонна стеля, але в той же час - ідеально рівна. У деяких кольорах, створюється ілюзія, що на стелю натягнута тканина. Маючи відмінний вигляд така натяжна стеля ідеальний вибір для установки в житлових приміщеннях.

Металик - така плівка щось середнє між лаковою і гладкою матовою натяжною стелею. Вона має певну глибину кольору. Така стеля дуже щільна і важка. Візуально, без установки підсвічування, стеля виглядає приблизно як лаковий з низькою мірою відображення. При підсвічуванні на нім з'являється дрібна зернистість. Металик має цікаву властивість "вбирати" світло і в місцях освітлення - він як би "міняє" свій відтінок. Такий декор - один з найдорожчих.

Перфоровані натяжні стелі можуть бути різної фактури і кольору. По усій площині натяжної стелі розташовуються рівномірно із заданим кроком отвори певного діаметру. Ви можете вибрати близько 7 типів перфорацій (залежно від компанії).

Натяжні стелі з фотодруком - плівка білого або бежевого відтінку з нанесеним на її поверхню фотодруком. Вважається модним наносити вподобаний малюнок або фотографію. Обмеження може бути по ширині малюнка на стелі. Ви можете вибрати як матову, сатинову, так і лакову (глянсову) плівку для фотодруку. Найчастіше на натяжних стелях з фотодруком зображують хмари, небо, абстракцію або фотографії нічного міста. Ви обмежені тільки своєю фантазією. Ви легко зможете підібрати фотодрук неба на натяжній стелі.

Художній рисунок на натяжній стелі - біла або бежева матова плівка, на яку художник наносить індивідуальний малюнок на вже змонтованій стелі. Правда обходиться це дуже дорого. Висока ціна, але в замін отримуєте - абсолютний ексклюзив.

Напівпрозора натяжна стеля це плівка, яка частково пропускає світло, в загальному випадку приблизно на половину. Якщо правильно змонтувати світло за полотном натяжної стелі, то можна відтворити ефект вікна в самій стелі. Також Ви можете поекспериментувати з кольором ламп або розмістити різноколірну RGB-світлодіодну стрічку. Напівпрозора стеля може бути двох кольорів: блакитного і білого. Недоліком такої натяжної стелі : необхідно забрати велику відстань від несучої стелі (близько 20-30 см). Інакше розсіювання світла буде не красивим. Другий недолік: небажано встановлювати напівпрозору натяжну стелю що має ширину біліше 3,2 м. (це ширина полотна). Інакше з'явиться зварний шов на стелі, який впадатиме у вічі, оскільки в цьому місці стеля просвічується. Величезним плюсом напівпрозорої стелі є її красивий зовнішній вигляд. Якщо ще обіграти рамки стелі під дерево, то вийде відмінний ефект вікна в стелі.

mail@mirpotolkov.org.ua
+38 (0432) 603719
+38 (097) 7224924
+38 (063) 2730699