Коротко про гіпсокартонні стелі

У Вас маленька квартира і ви замислюєтеся, як зробити її затишною і привабливою? Гіпсокартонні конструкції допоможуть вам у вирішенні цієї проблеми. Стеля головним чином підкреслює зовнішній вигляд приміщення, тому критично важливо вибрати саме той тип стелі, яка якнайкраще підкреслить загальну задумку дизайну Вашого будинку.

Підвісні стелі з гіпсокартону у Вінниці сьогодні дуже популярні, оскільки мають безперечний ряд переваг. Встановлюючи гіпсокартон, можна зробити практично ідеально рівну площину підвісної стелі. Немає ніякого секрету, що рівні і красиві стелі в наших квартирах - дуже велика рідкість, а зміщення рівня в 5-15 см швидше тенденція ніж виключення.

Стеля з гіпсокартону дійсно швидко і якісно, а головне надійно здатна допомогти Вам у вирішенні цієї проблеми. Вона зовсім не складна при встановленні і відмінно приховує наявні дефекти, тріщини. Гіпсокартон упевнено допомагає утілиться будь-якій унікальній дизайнерській ідеї.

Переваги підвісної гіпсокартонної стелі :

  • немає "мокрих" ручних робіт;
  • не потребує підготовки основи і також можна не усувати дефекти поверхні стелі;
  • спрощується монтаж електроосвітлювального устаткування;
  • не потрібно грунтувати поверхню.

Гіпсокартонні стелі легко зробити найрізноманітніших форм і конструкцій. Навіть у кімнаті з низькими стелями можливо виділити 5 см висоти стелі для установки рівної підвісної стелі. Цей нехитрий прийом забезпечить тепло- і звукоізоляцію, дасть можливість монтажу системи точкового освітлення, що вигідно відрізняється від стандартної самотньої люстри або бра. І, напевно, найголовніше ви придбаваєте ідеально рівну площину стелі.

Монтаж гіпсокартонних конструкцій у Вінниці розпочинається з ескіза. Зовсім не обов'язково запозичувати чиюсь ідею і створювати одноманітні гіпсокартонні конструкції. Дуже легко включити власну фантазію і створити проект конструкції для себе і власних розмірів приміщення. Індивідуальний інтер'єр виглядатиме вишукано і красиво. Ескіз на малюнку ви можете запросто перенести на металевий каркас і гіпсокартон. Необхідно тільки знати, що гіпсокартон має властивість не лише створювати рівні прямі поверхні, але і будь-які криві форми. Завдяки цьому факту у Вас є можливість створювати гіпсокартонні стелі будь-якої форми і конструкції.

mail@mirpotolkov.org.ua
+38 (0432) 603719
+38 (097) 7224924
+38 (063) 2730699