Монтаж натяжних стель у ванних кімнатах.
Особливості монтажу

Натяжна стеля

Ванна кімната - одне з приміщень з підвищеною вологістю і маленькими розмірами. Саме тому, відразу відпадають варіанти обробки ванної стелі як шпаклюванням, так і гіпсокартонним покриттям.

Вибір зупиняється на двох варіантах: рейкова підвісна стеля, або ж натяжна стеля.

Зупинимося на другому варіанті. Натяжна стеля - практично єдиний спосіб який дозволяє якісно обробити, стеля у ванній кімнаті, і при якому потрібні невеликі як фінансові, так і тимчасові витрати. Варто врахувати, що, є широкі варіації вибору форми і відтінку стелі. Необхідно також відмітити довгий час служби і дивовижну простоту догляду за полотном натяжної стелі. Великим плюсом натяжних стель є можливість установки будь-яких світильників або люстр.

Важливо відмітити, що натяжна стеля може витримати витримує до 100-120 літрів води на кв.м. - у зв'язку з чим не варто хвилюватись, навіть якщо мешканці згори вас затоплять. У такому разі необхідно просто злити воду через отвори в стелі (якщо такі є) або звернутися в нашу компанія, і фахівці незабаром виїдуть на місце і спустять воду через кут натяжної стелі.

У ванних кімнатах, як і у більшості інших приміщень черговість обробки така: стіни-підлога-натяжні стелі.

Необхідно відповідально підходити до укладання плитки (у разі потреби) на стіни у ванній кімнаті. Оскільки монтаж натяжної стелі на поверхню, з вистеленою керамічною плиткою, пред’являє ряд вимог. Монтаж плитки повинні здійснювати тільки спеціально навчені майстри. За самою плиткою мають бути відсутні які-небудь порожнечі, оскільки при свердлінні отворів (для установки профілю) вона може лопнути.

Також під час монтажу плитки вимагається розмітити вбудовані комунікації. Такі як, наприклад, труби газо-, водо- чи каналізаційного постачання. Як непоганий варіант можна сфотографувати їх розташування перед монтажем плитки. Це необхідно для того, щоб при монтажі стельового багета, унеможливити їх ушкодження.

Укладати плитку необхідно або упритул до чорнової стелі, або на відстані 4-6 см Другий спосіб прийнятніший, оскільки керамічна плитка при подальшому свердлінні отворів, з великою вірогідністю може тріснути. Також порожню нішу між верхнім торцем плитки і несучою стелею, слідує обов’язково заштукатурити.

Якщо ж у Вас ще виникли питання ви можете знайти на них відповіді в інших статтях, або ж зателефонуйте нам за детальними консультаціями.

mail@mirpotolkov.org.ua
+38 (0432) 603719
+38 (097) 7224924
+38 (063) 2730699