Як правильно вибрати натяжну стелю, що слід знати

натяжна стеля у Вінниці

Більшість з нас прагнуть порадувати себе красивими предметами і речами. Що стосується ремонту, важливо, щоб приміщення не лише красиве виглядало, але було зручним і комфортним для його хазяїв. І здавалося б, що може здатися простіше, коли на будівельному ринку Ви знайдете велику кількість сучасних декоративних матеріалів. Вибір навіть самих стель дуже великий, наприклад: підвісні стелі, гіпсокартонні стелі, натяжні ПВХ стелі, багаторівневі комбіновані стелі, стелі AMF або Армстронг. Приміром, Ви зупинили свій вибір на натяжних стелях. Вони годяться не лише для жител, таких як квартири і будинки, але і для комерційних, офісних і складських приміщень. І в першу чергу у покупця виникає питання: яку ж модель стелі необхідно купити з такого величезного вибору. У такому разі усе залежить, більшою мірою, від інтер'єру і форми кімнати.

Розпочнемо з дуже популярного стилю - хай-тек. Це один з небагатьох стилів сучасних інтер'єрів, який дозволяє використати практично усе. Тут можуть бути використані різноманітні форми і кольори.

Якщо необхідно декорувати кабінет або вітальню в класичному стилі, то, напевно кращим варіантом, буде фотодрук з малюнком дерева або іншою текстурою. Якщо Ви хочете, щоб спальня або житлова кімната виглядали ще краще, то варто зупинити свій погляд на імітації оксамиту. У басейнах або ванних кімнатах, де зазвичай висока міра вологості натяжні стелі - краще рішення.

Фотодрук на натяжних стелях припаде до смаку не лише дорослим людям, але і дітям. Саме такий вид стелі - варто вибрати для дитячої кімнати. Зображення може бути будь-яке. Це можуть бути як казкові персонажі або фотографії, так і стандартні хмари або веселка, які дуже за смаком дітям. Спальня для батьків так само може бути полотном для нанесення фотодруку, тільки зображення, звичайно, варто вибирати "для дорослих". Іноді замовникам подобаються знамениті полотна художників, романтики ж точно вибирають зоряне небо або зображення заходу.

Якщо Ви ще не готові до величезних витрат, і вважаєте, що установка дизайнерської стелі - не головна Ваша потреба, то можна просто підібрати модель з нижчого цінового діапазону. Але навіть звичайна біла матова натяжна стеля перетворить і внесе родзинку у Вашу кімнату або офіс. Головним є те, що за допомогою натяжної стелі Ви отримаєте ідеально рівну поверхню, до того ж монтується він дуже швидко.

mail@mirpotolkov.org.ua
+38 (0432) 603719
+38 (097) 7224924
+38 (063) 2730699