Як правильно вибрати натяжну стелю

Сучасні люди віддають свою перевагу натяжним стелям. Широка різноманітність типів, колірної гамми і дизайнерських хитрощів роблять ці стелі ідеальним і інноваційним видом декорування інтер'єрів. Переваги цього виду стель в тому, що вони бувають практично будь-якої форми, залежно від розміру і контура кімнати. Така натяжна стеля може за лічений час прикрасити ваш будинок.

Натяжна стеля

Полімерні підвісні стелі виготовляю з полівінілхлоридної (поліефірної тканини або ПВХ) плівки. Вона відрізняється великою міцністю і високою еластичністю. Існує розділення натяжних стель залежно від матеріалу: безшовні (тканинні) або натяжні (зварні ПВХ). Те, який з доступних матеріалів підібрати – залежить від типу приміщення і ваших вподобань.

Перед монтажем на стелю або стіну на певній висоті монтується пластиковий або алюмінієвий багет або профіль (він же і є основою конструкції натяжної стелі). Потім в нього вставляється саме полотно стелі.

Існує два способи установки натяжних стель - це клиновидний і гарпунний. Клиновидний спосіб полягая в тому, що полотно заготовлюється розміром більше самої стелі і розтягується за допомогою дерев’яних або пластикових клинів. Далі, після теплової обробки газовою гарматою надлишки полотна обрізуються. У іншому, гарпунному методі установки стелі навпаки - полотно спочатку меншого розміру з жорсткими бортами, яке потім за допомогою газової теплової гармати натягається до необхідних розмірів.

Радимо вам звернути увагу на декілька порад, які будуть корисні при виборі, замовленні і установці підвісної стелі:

  • Монтувати натяжні стелі правильніше до обклеювання шпалер на стінах;
  • Важливо заздалегідь визначитися з вибором відтінку стелі. Світлі тони - зорово зменшують кімнату, але створюють обстановку затишнішою і допомагають після важкого робочого дня зняти напругу. А стелі темних відтінків зорово збільшують приміщення, роблять кімнату вище, вільніше.
  • Необхідно достатньо пильно віднестися до вибору освітлення. Головне - це правильно підібрати потужність і конструкцію світильника. Без правильних відбивачів світильник може нагріватися до великої температури і тим самим пошкодити стельову плівку;

Якщо ви прислухаєтеся цим простим порадам, то сподіваємося, що незабаром ви отримаєте стелю своєї мрії.

mail@mirpotolkov.org.ua
+38 (0432) 603719
+38 (097) 7224924
+38 (063) 2730699