Коротко про 3D панелі

3D панелі Вінниця

Тривимірні декоративні 3D панелі є незвичайним новим продуктом на будівельному ринку декоративних матеріалів. Такі панелі перетворюють звичайний інтер'єр на неповторні і незабутні місця. Застосування цього матеріалу в приміщеннях допомагає позбавитися від простих площин. Об'ємна стіна буде центром вашого інтер'єру, дозволить створити цікаву, чарівну і тонку атмосферу у Вашому будинку.

До декоративних стінових панелей хочеться торкатися постійно, на них хочеться дивитися і не відводити погляд, вони допомагають створити ексклюзивний інтер'єр, про який до цього можна було лише мріяти, - тепер же, це реально.

Незаперечні переваги 3D панелей:

  • 3D панелі - інноваційний матеріал. Приносить у Ваш інтер'єр родзинку, за рахунок можливості фарбування практично у будь-який колір, широкому спектру вибору фактур покриття і їх малюнків. Такі панелі сприяють створенню неординарних і вишуканих інтер'єрів як житлових, так і офісних приміщень.
  • Універсальність. Об’ємні 3Д панелі мають великий спектр застосування: так, приміром, для декоративної обробки приміщень (стін або перегородок), в якості фасадів будівель або меблів, або навіть в якості екранів для аксесуарів - годинника, фоторамок і інших виробів.
  • Легкість монтажу і довговічність. Поверхню 3D панелей характеризує велика зносостійкість і вологостійкість. Наші панелі служать додатковим звукоізолюючим бар'єром, дозволяють приховати комунікації, для монтажу таких панелей не треба вирівнювати стіни.

Сировину, яка використовується для виготовлення стінних 3D панелей отримують із стебел цукрової тростини, яку заздалегідь роздрібнюють. За рахунок відсутності синтетичних домішок цей матеріал на 100% екологічно чистий. Очеретяно-цукрові волокна, є одними з самих поновлюваних матеріалів, що досягається за рахунок того, що цукрову тростину можна повторно збирати до трьох разів на рік.

Декоративні рельєфні стінні або стельові 3D панелі - дизайнерський і легкий в застосуванні будівельний матеріал. 3D панелі застосовуються як для обробки стін, так і для декорування дверей, наличників, різноманітних елементів інтер'єру, а також меблів. Всесвітньо відомими дизайнерами були розроблені унікальні рельєфні малюнки, які після фарбування дозволяють реалізувати щонайширший спектр дизайнерських фантазій для декору інтер'єрів.

mail@mirpotolkov.org.ua
+38 (0432) 603719
+38 (097) 7224924
+38 (063) 2730699